درباره ما

شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار

معرفی شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار

pic1.jpg

شرکت پایا صنعت پاک فرایند هزار با تکيه برسال‌ ها تجربه در زمينه‌هاي مهندسي، طراحي و اجرا، مفتخر است که با رويکردي دانش محور، نقشی  اساسي  در  مسير  توسعه  کشور برعهده گيرد. این شرکت با بهره‌ گیری از متخصصان  مجرب، در  سه  شاخه الف) مدیریت  و بهینه سازی  انرژی،  ب)تهویه مطبوع و تهویه صنعتی و ج)فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد.
در زمره ی  این فعالیت‌ ها،  ممیزی  انرژی کلیه ی سیستم های انرژی در صنعت و ساختمان، ارائه راهکارهای علمی جهت  کاهش مصرف انرژی سیستم ها،  نصب دستگاه های هوشمند  کاهنده مصرف انرژی، طراحی  خانه های  کم مصرف  و  خالص  صفر انرژی، مشاوره، طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تهویه صنعتی و مشاوره و طراحی  و بهینه سازی فرایند های معدنی می باشد. اعضای این شرکت سهامی خاص، عمدتا فعالیتهای صنعتی و تحقیقاتی خود را از سال 86 در دانشگاه‌ ها  و  صنایع   مختلف   استان  آغاز  نموده‌اند؛  بعدها  با  تشکیل  هسته‌ های تحقیقاتی در مرکز  رشد  کرمان، گرد هم آمدند و در سال 93 این مجموعه به‌ صورت رسمی با نام شرکت پایا صنعت پاک فرایند هزار فعالیت خود را آغاز نمود.

زمینه فعالیت

شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار در 3 حوزه اصلی فعالیت می نماید که عبارتند از:
  1. ممیزی انرژی و بهینه سازی
  2. ساختمان های کم مصرف انرژی
  3. تهویه صنعتی و تهویه مطبوع

چشم انداز

چشم انداز های شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار در دو بخش چشم انداز های بلند مدت و چشم انداز های کوتاه مدت تقسیم بندی می شوند. برای اطلاع و آشنایی با چشم اندازهای شرکت میتوانید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


رسالت شرکت

حفظ منابع و ثروت های ملی کشور و انتقال آن به نسل اینده های وظیفه همه ایرانیان است. در همین راستا شرکت پایا صنعت پاک فرایند هزار با تمام قوا سعی به عملیاتی نمودن این امر مهم در حوزه انرژی و محیط زیست را دارد. این امر خطیر با مطالعه و بررسی سیستم های پر مصرف انرژی و ارایه راهکارهای عملیاتی برای کاهش مصرف انرژی و بهره وری بالاتر از انرژی امکان پذیر خواهد شد، لذا این شرکت رسالت اصلی خود را فرهنگسازی کاهش مصرف انرژی و پیاده سازی روش های مختلف کاهش مصرف انرژی در بخش های مختلف جامعه جهت افزایش دوام منابع انرژی و محیط زیست، می داند
افراد و اعضای هیات مدیره

آشنایی با افراد و اعضای هیات مدیره شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار (پاصپافکو). هر یک از اعضای شرکت به همراه تخصصی و مهارت های آنها در این بخش معرفی شده اند و همچنین میتوانید با اعضای شرکت ارتباط برقرار نمایید.

معرفی شرکت

شرکت پایا صنعت پاک فرایند هزار با تکيه برسال‌ ها تجربه در زمينه‌هاي مهندسي، طراحي و اجرا، مفتخر است که با رويکردي دانش محور، نقشی اساسي در مسير توسعه کشور برعهده گيرد. این شرکت با بهره‌ گیری از متخصصان مجرب، در سه شاخه مدیریت و بهینه سازی انرژی، و تهویه مطبوع و تهویه صنعتی و فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد. در زمره ی این فعالیت‌ ها، ممیزی انرژی کلیه ی سیستم های انرژی در صنعت و ساختمان، ارائه راهکارهای علمی جهت کاهش مصرف انرژی سیستم ها، نصب دستگاه های هوشمند کاهنده مصرف انرژی، طراحی خانه های کم مصرف و خالص صفر انرژی، مشاوره، طراحی سیستم های تهویه مطبوع و تهویه صنعتی و مشاوره و طراحی و بهینه سازی فرایند های معدنی می باشد. اعضای این شرکت سهامی خاص، عمدتا فعالیتهای صنعتی و تحقیقاتی خود را از سال 86 در دانشگاه‌ ها و صنایع مختلف استان آغاز نموده‌اند؛ بعدها با تشکیل هسته‌ های تحقیقاتی در مرکز رشد کرمان، گرد هم آمدند و در سال 93 این مجموعه به‌ صورت رسمی با نام شرکت پایا صنعت پاک فرایند هزار فعالیت خود را آغاز نمود.
.

راه های ارتباطی

برای ارتباط با شرکت پایا صنعت پاک فرآیند هزار (پاصپافکو) میتوانید از اطلاعات زیر استفاده نمایید:

شماره تلفن : 03432478633-09034105707

آدرس ایمیل : info@paspafco.ir

آدرس : کرمان، خیابان هزار و یکشب جنوبی (حوض نخعی)، مابین کوچه 6 و 8، ساختمان پادین، طبقه اول، واحد 1

کد پستی : 16799-76186

برای ارسال پیام کلیک کنید.